От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по экономическим наукам

Название

Управління діяльністю інноваційних фондів

Управління діяльністю інноваційних фондів : Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Л.Я. Золотаревська; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 17 с. — укp.
Описание         Обгрунтовано економічну природу інноваційних фондів як спеціалізованих інститутів, що поєднують інноваційні та інвестиційні процеси завдяки виконанню відповідних функцій розробки й оцінки нововведень, накопиченню розподілу та управлінню використанням інвестиційних ресурсів. Розроблено нові підходи щодо визначення методів управління інноваційними процесами в Україні за рахунок комбінації важелів прямого та непрямого державного регулювання: завдяки створенню та діяльності державних і недержавних інноваційних фондів і формуванню умов, що сприяють інвестуванню інноваційної діяльності фондами відповідно до критерію самофінансування. Сформульовано принципи створення, функціонування та подальшого розвитку інноваційних фондів, що дозволяє концентрувати необхідні ресурси для інвестиційного забезпечення інноваційної діяльності та координувати дії її суб'єктів. Визначено елементний склад системи інноваційно-інвестиційних фондів та обгрунтовано необхідність її формування відповідно до фазової побудови інноваційних процесів. Розкрито сутність організаційної та економічної складових системи управління діяльністю даних фондів в Україні, спрямованих на реалізацію методів залучення та розподілу необхідних для інноваційних процесів інвестиційних та інтелектуальних ресурсів.
Добавлено2008-08-15 14:27:52

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Управління діяльністю інноваційних фондів

Заказать новый реферат на тему «Управління діяльністю інноваційних фондів»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2019 vbs.com.ua