От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты по сельскому хозяйству

Название

Продуктивна дія зерна сої та кормових бобів нової технології обробки при дорощуванні та відгодівлі свиней

Продуктивна дія зерна сої та кормових бобів нової технології обробки при дорощуванні та відгодівлі свиней : автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.02 / А.П. Заєць; Львів. Нац. ун-т ветеринарн. мед. та біотехнол. ім. С.З.Гжицького. — Л., 2009. — 19 с. — укp.
Описание         Вперше розроблено та запатентовано "Спосіб знешкодження антипоживних речовин в зерні сої та кормових бобів". Проведено вивчення продуктивної дії, перетравності основних поживних речовин, якості м'яса та шпику. Встановлено, що використання обробленого зерна сої за розробленою технологією в годівлі свиней і відгодівлі в кількості 23 - 36 % від потреби протеїну в раціоні сприяє одержанню середньодобових приростів живої маси. Вивчено хімічний склад і продуктивну дію зерна сої та кормових бобів підготовлених до згодування за розробленою технологією. Вивчено вплив сої та кормових бобів, нової технології обробки на забійні якості, біохімічні показники крові та ліпідного обміну в організмі свиней, на морфо-і гістоструктуру внутрішніх органів, фізико-хімічні показники м'яса та шпику.
Добавлено2010-05-07 01:48:27

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Продуктивна дія зерна сої та кормових бобів нової технології обробки при дорощуванні та відгодівлі свиней

Заказать новый реферат на тему «Продуктивна дія зерна сої та кормових бобів нової технології обробки при дорощуванні та відгодівлі свиней»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2019 vbs.com.ua