От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по медицине

Название

Епідеміологія лептоспірозу в Північному регіоні України

Епідеміологія лептоспірозу в Північному регіоні України : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.02 / О.В. Олексенко; АМН України. Ін-т епідеміології та інфекц. хвороб ім. Л.В.Громашевського. — К., 2005. — 20 с. — укp.
Описание         Наведено дані, що відбивають багаторічну динаміку захворюваності на лептоспіроз у Північному регіоні України. Показано значне поширення природних і антропургічних осередків лептоспірозу у даному регіоні та проаналізовано його етіологічну структуру. Виявлено виражену трирічну періодичність захворювання на лептоспіроз та запропоновано математичну модель її прогнозування. Установлено факт достовірної кореляційної залежності зазначеної захворюваності від кількості атмосферних опадів і ступеня зволоження території, досліджено залежність показників захворюваності від річних змін температур. Визначено закономірності зміни сезонності захворюваності та залежність її від етіологічної структури лептоспірозу, а також закономірності стосовно показників сезонності для різних серогруп лептоспір. З'ясовано зони епідемічного ризику дослідженої захворюваності, розкрито причини виникнення таких зон, їх територіальну приуроченість і динаміку трансформації. Вивчено особливості вікової, професійної та статевої структури захворюваності для різних серогруп лептоспір і з'ясовано їх причини. Виявлено значне носійство протилептоспірозних антитіл у осіб, що мешкають у Північному регіоні України та запропоновано двохетапну модель моніторингу цієї інфекції.
Добавлено2008-08-15 08:11:00 Скачать «Епідеміологія лептоспірозу в Північ...»Подробнее

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Епідеміологія лептоспірозу в Північному регіоні України

Заказать новый реферат на тему «Епідеміологія лептоспірозу в Північному регіоні України»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2018 vbs.com.ua