От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по истории и культуре

Название

Проблема Бессарабії та Буковини у контексті радянсько-румунських міждержавних відносин. 1917 - 1940 рр.

Проблема Бессарабії та Буковини у контексті радянсько-румунських міждержавних відносин. 1917 - 1940 рр. : Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.02 / С.М. Гакман; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2001. — 20 с. — укp.
Описание         Вивчено підходи російської та румунської дипломатії до проблеми територіального розмежування на Буковині, досліджено вимоги українського та румунського національних рухів наприкінці 1918 р. щодо державно-територіальної приналежності краю, висвітлено особливості організаційних заходів стосовно їх реалізації. Розглянуто процес утворення молдавської державності у Бессарабії, ставлення до нього політичного керівництва Росії, Румунії та України, а також обставини приєднання краю до Румунського королівства. Прослідковано особливості дипломатичних змагань навколо питань територіальної приналежності Буковини та Бессарабії на Паризькій мирній конференції 1919 - 1920 рр. Проаналізовано складну боротьбу за Бессарабію між радянською та румунською дипломатією на міжнародних конференціях 1920-х років у контексті проблеми європейської колективної безпеки. З'ясовано вплив міжнародних відносин 1939 р. і, зокрема радянсько-німецького договору про ненапад на вирішення подальшої долі Бессарабії та Буковини. Розкрито комплекс політико-дипломатичних і військово-пропагандистських заходів, розроблених радянським керівництвом з метою захоплення цих областей. Значну увагу приділено особливостям процесу приєднання Бессарабії та північної частини Буковини до СРСР наприкінці червня - на початку липня 1940 р.
Добавлено2008-10-11 07:24:05

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Проблема Бессарабії та Буковини у контексті радянсько-румунських міждержавних відносин. 1917 - 1940 рр.

Заказать новый реферат на тему «Проблема Бессарабії та Буковини у контексті радянсько-румунських міждержавних відносин. 1917 - 1940 рр.»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2019 vbs.com.ua