От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по медицине

Название

Тактика ведення пацієнток із зовнішнім генітальним ендометріозом і хронічним тазовим больовим синдромом

Тактика ведення пацієнток із зовнішнім генітальним ендометріозом і хронічним тазовим больовим синдромом : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / П.Р. Волосовський; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2006. — 16 с. — укp.
Описание         Досліджено проблему зниження частоти больового синдрому та розповсюдження зовнішнього генітального ендометріозу в жінок репродуктивного віку після різних варіантів оперативної та консервативної терапії на підставі вивчення клініко-функціональних, психологічних і ендокринологічних особливостей, а також розробки диференційованого підходу до гормонотерапії. Проведено оцінку динаміки больового синдрому за зовнішнього ендометріозу на фоні гормональної терапії з використанням візуально-аналогових шкал, функціональних параметрів (якості життя, особистісної тривожності та реактивної тривожності), здійснено аналіз електроенцефалограми та стану вегетативної нервової системи. Розроблено та впроваджено алгоритм обстеження пацієнток репродуктивного віку з хронічним тазовим болем, дисменореєю, диспареунією, що дозволяє у 98,4 % випадків виявити причину хронічних больових відчуттів. Визначено клінічну ефективність гормональної терапії за зовнішнього ендометріозу з синдромом хронічного тазового болю та її вплив на якість життя хворих.
Добавлено2008-08-15 05:13:37 Скачать «Тактика ведення пацієнток із зовніш...»Подробнее

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Тактика ведення пацієнток із зовнішнім генітальним ендометріозом і хронічним тазовим больовим синдромом

Заказать новый реферат на тему «Тактика ведення пацієнток із зовнішнім генітальним ендометріозом і хронічним тазовим больовим синдромом»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2018 vbs.com.ua