От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

рефераты курсовые дипломные для скачивания

Название

Економіка праці і соціально-трудові відносини (Задачі)

Економіка праці і соціально-трудові відносини (Задачі)
Описание Задача 1 Розрахуйте, як змінилась структура зайнятих в економіці у звітному періоді, якщо усього зайнятих у цьому періоді в галузях економіки було 22,99 млн. осіб, у тому числі у сфері матеріального виробництва 13,18 млн. осіб, у сфері послуг 9,81 осіб. Відповідно в базисному періоді було 13,77 млн. осіб, 9,98 млн. осіб. Задача 2 Видобуток вугілля у шахті в базисному році становив 1610 тис. т, у звітному – 1848 тис. т. Визначити абсолютну величину та зростання виробітку на одного робітника шахти, якщо кількість робітників у базисному році становила 2600 осіб, у звітному – 2700 осіб. Задача 3 Визначити, за рахунок яких факторів, на скільки процентів по кожному фактору та в цілому по підприємству підвищилась продуктивність праці за даними табл. Задача 4 Визначити місячний заробіток робітника, зайнятого на роботах з нормальними умовами праці, за відрядно-преміальною системою оплати праці, виходячи з даних табл. На початку першого кварталу року чисельність робітників становила 1950 осіб. Визначити додаткову потребу робітників, якщо їх середня за списком чисельність у першому кварталі становила 2000 осіб, у ІІ – 2200, в ІІІ – 2310, в ІV – 2390 осіб. Протягом року на підприємстві зменшилась кількість робітників з поважних причин відповідно в першому кварталі на – 1,5%, в ІІ – 0,7%, в ІІІ – 1,2% і в ІV –1,0% середньої за списком чисельності (річної).
Добавлено 2009-04-12 17:58:26

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Економіка праці і соціально-трудові відносини (Задачі)

Заказать новый реферат на тему «Економіка праці і соціально-трудові відносини (Задачі)»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2016 vbs.com.ua