От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Статьи и авторефераты по политологии

Название

«ДІМ» нації і глобалізаційні тенденції (Соціогуманістична компонента стратегії розвитку України)

«ДІМ» нації і глобалізаційні тенденції (Соціогуманістична компонента стратегії розвитку України) / С. Вовканич // Вісник НАН України. — укp.
Описание         Економісти, політологи, соціологи та інші суспільствознавці поділяють усі країни світу на розвинені, ті, що розвиваються, і слаборозвинені. Загальновизнано, що існує сім розвинених держав. Іноді (радше за політичними мотивами, ніж за рівнем соціально-економічного розвитку) до них додають ще й Росію. Перелік держав, які мають цей статус, став звичним. І мало кого дивує те, що впродовж значного часу він не змінюється. Враження таке, що країни, які потрапили до другої і третьої груп, «прописані» тут навічно, принаймні мають мало шансів підвищити свій статус. У цьому контексті для нас актуальним є питання про майбутнє України. Якою має бути стратегія її розвитку з огляду на усталені світові реалії? І які маємо шанси змінити їх на свою користь?
Добавлено2008-08-15 02:18:42

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему ««ДІМ» нації і глобалізаційні тенденції (Соціогуманістична компонента стратегії розвитку України)

Заказать новый реферат на тему ««ДІМ» нації і глобалізаційні тенденції (Соціогуманістична компонента стратегії розвитку України)»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2019 vbs.com.ua