От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по строительству

Название

Технологічні процеси виготовлення ливарного оснащення з використанням методів швидкого прототипування

Технологічні процеси виготовлення ливарного оснащення з використанням методів швидкого прототипування : автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.04 / Т.Л. Триньова; Фіз.-технол. ін-т металів та сплавів НАН України. — К., 2009. — 18 с. — укp.
Описание         Вирішено важливу науково-технічну проблему ливарного виробництва - одержання точних і якісних виливків шляхом використання високоточного ливарного оснащення, виготовленого з матеріалів, що використовують технології швидкого прототипування завдяки можливостям даних технологій. Запропоновано використання вставок, одержаних за методом селективного лазерного спікання композитних матеріалів (КМ), для кокільного оснащення литва алюмінієвих сплавів, що дозволяє одержати якісні виливки за щільністю та розмірною точністю за рахунок здатності регулювання умов процесу твердіння виливків. Визначено його кількісні значення до кожного засобу розглянутих технологій швидкого прототипування та їх матеріалів. Доведено необхідність його врахування на стадії проектування ливарного оснащення та його виготовлення. Зроблено спостерження, що розташування 3D моделей, елементів однієї збірки ливарного оснащення, які повинні розташовуватися в одній вісі координат X, Y, Z столу побудови установки, мінімізуючи цим відхилення обраного способу побудови. Доведено доцільність виготовлення ливарного оснащення з використанням можливостей технологій швидкого прототипування та їх матеріалів на прикладі розроблених варіантів модельного оснащення - "Модельного модуля". Наведено варіанти одержання точного ливарного оснащення, одержаного за різних способів з використанням розглянутих технологій швидкого прототипування.
Добавлено2010-05-07 02:01:51

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Технологічні процеси виготовлення ливарного оснащення з використанням методів швидкого прототипування

Заказать новый реферат на тему «Технологічні процеси виготовлення ливарного оснащення з використанням методів швидкого прототипування»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2019 vbs.com.ua