От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по медицине

Название

Особливості перебігу алергічних дерматозів на тлі цитомегаловірусної інфекції

Особливості перебігу алергічних дерматозів на тлі цитомегаловірусної інфекції : автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.29 / О.В. Бакалець; Держ. установа "Нац. ін-т фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г.Яновського АМН України". — К., 2009. — 20 с. — укp.
Описание         Обгрунтовано необхідність проведення діагностичних досліджень щодо реактивації цитомегаловірсної інфекції у хворих на алергічні дерматози шляхом визначення специфічних імуноглоблінів і ДНК цитомегаловірусу. Вивчено стан імунної системи й особливості реалізацї алергічної реакції у хворих на алергодерматози залежно від тяжкості та тривалості захворювання, наявності цитомегаловірусної інфекції та використання глюкокортикоїдної терапії. Встановлено, що інтенсивність ендогенної інтоксикації, процесів деструкції колагенових волокон, утворення кріоглобулінів залежать від активності супутнього вірусного процесу та клінічного перебігу алергодерматозу. Виявлено, що використання ацикловіру та гропринозину в комплексі з протиалергічними засобами сприяє стійкій ремісії у 62 - 63 % хворих на алергодерматози із цитомегаловірусною інфекцією, а також нормалізації показників імунної системи, зменшенню ендогенної інтоксикації, кріоглобулінемії, кількості оксипроліну та маркерів реактивації цитомегаловірусної інфекції.
Добавлено2010-05-07 01:16:20

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Особливості перебігу алергічних дерматозів на тлі цитомегаловірусної інфекції

Заказать новый реферат на тему «Особливості перебігу алергічних дерматозів на тлі цитомегаловірусної інфекції»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2019 vbs.com.ua