От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по праву

Название

Особливості укладення договорів на аукціоні

Особливості укладення договорів на аукціоні : автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / М.С. Алябишев; НДІ приват. права і підприємництва Акад. правов. наук України. — К., 2009. — 17 с. — укp.
Описание         Досліджено проблеми стосовно організації та проведення аукціонів в Україні. Проаналізовано причини їх виникнення, а також розглянуто історію становлення та розвитку. Увагу приділено аналізу цивільно-правових відносин, які виникають між організаторами й учасниками аукціону на кожній стадії його проведення. Проаналізовано законодавчу термінологію щодо аукціонів. Запропоновано визначення терміна "аукціон". Обгрунтовано висновок, що "аукціон" і "публічні торги" є тотожніми поняттями. Запропоновано відмовитися від використання терміна "публічні торги" у законотворчій і правозастовній практиці. Запропоновано тезу, що предметом аукціону є не майно, а право на укладення певного договору. Розглянуто особливості укладення цивільно-правових договорів на всіх стадіях проведення аукціону, а також підстави та наслідки визнання їх недійсними та такими, що не відбулися.
Добавлено2010-05-06 04:40:15

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Особливості укладення договорів на аукціоні

Заказать новый реферат на тему «Особливості укладення договорів на аукціоні»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2018 vbs.com.ua