От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты по сельскому хозяйству

Название

Профілактика порушень мінерального обміну в організмі корів із застосуванням сполук біогенних мікроелементів

Профілактика порушень мінерального обміну в організмі корів із застосуванням сполук біогенних мікроелементів : Автореф. дис... канд. вет. наук: 16.00.01 / О.О. Скиба; Нац. аграр. ун-т. — К., 2006. — 21 с. — укp.
Описание         Досліджено порушення обміну речовин в організмі корів сухостійного періоду та народжених телят за умов недостатнього надходження з кормами раціону макро- і мікроелементів, розроблено новий підхід до лікування та профілактики даної патології. Визначено зміну мінерального складу крові (зниження вмісту Ca, Fe, Cu, Zn, K, Na, Ca/P-співвідношення) у сухостійних корів залежно від пори року. Проаналізовано особливості морфологічного складу крові сухостійних корів, стан обмінних процесів у їх організмі, кисню, вуглекислоти та пластичних речовин. Висвітлено вплив макро- та мікроелементів на пігментний, вуглеводний, білковий обмін та стан кислотно-лужної рівноваги. Описано комплексний біогенний стимулювальний препарат "Профстимкор", який нормалізує клінічні та біохімічні показники у сухостійних корів, підвищує вміст Zn, Cu, Fe, Mg, Na та Ca, показники кількості еритроцитів та вмісту гемоглобіну, рівня глюкози, загального білка, альбумінів та альфа-, бета-глобулінів, стабілізує показники вмісту буферних основ та величини pH крові.
Добавлено2008-08-15 02:57:10 Скачать «Профілактика порушень мінерального ...»Подробнее

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Профілактика порушень мінерального обміну в організмі корів із застосуванням сполук біогенних мікроелементів

Заказать новый реферат на тему «Профілактика порушень мінерального обміну в організмі корів із застосуванням сполук біогенних мікроелементів»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2018 vbs.com.ua