От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты по сельскому хозяйству

Название

Соснові ліси пристепових борів Лівобережної України та оптимізація їх вирощування

Соснові ліси пристепових борів Лівобережної України та оптимізація їх вирощування : Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.03.03 / В.О. Манойло; Укр. НДІ ліс. госп-ва та агролісомеліорації ім. Г.М.Висоцького. — Х., 2006. — 19 с. — укp.
Описание         Вивчено ріст, продуктивність і стан культур сосни звичайної залежно від інтенсивності, строків і технології проведення рубок догляду за тривалих багатосекційних дослідів Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації. Досліджено особливості структури та формування природних соснових лісостанів і процесів природного поновлення сосняків у Ізюмському пристеповому бору. Розроблено пропозиції щодо застосування диференційованих режимів рубок догляду у штучних соснових молодняках за умов середньопагористого рельєфу. Уточнено діапазони інтенсивності проріджувань і прохідних рубок. Доповнено рекомендації щодо оптимізації режимів таких рубок залежно від типів лісорослинних умов. Установлено, що в різновікових соснових лісостанах природного походження відповідно до особливостей будови та процесів природного поновлення доцільно застосовувати вибіркові та поступові системи рубок у поєднанні з засобами зі сприяння природному поновленню.
Добавлено2008-10-26 15:55:12 Скачать «Соснові ліси пристепових борів Ліво...»Подробнее

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Соснові ліси пристепових борів Лівобережної України та оптимізація їх вирощування

Заказать новый реферат на тему «Соснові ліси пристепових борів Лівобережної України та оптимізація їх вирощування»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2018 vbs.com.ua