От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по медицине

Название

Розробка і клінічне обгрунтування застосування індивідуальних зубоясневих запобіжників з матеріалу "Боксил-Екстра"

Розробка і клінічне обгрунтування застосування індивідуальних зубоясневих запобіжників з матеріалу "Боксил-Екстра" : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / В.Г. Томілін; Укр. мед. стоматол. акад. — Полтава, 2005. — 20 с. — укp.
Описание         Наведено результати клініко-лабораторної оцінки нового конструкційного матеріалу для індивідуальних зубоясневих запобіжників "Боксил-Екстра". Обгрунтовано технологію та визначено ефективність його застосування. На базі результатів експериментального вивчення фізико-механічних і клініко-технологічних властивостей наведено систему оцінювання якості матеріалів для індивідуальних зубоясневих запобіжників. Удосконалено методику їх виготовлення з матеріалу "Боксил-Екстра" завдяки одержанню функціонально-оклюзійнотонічного відбитка за допомогою індвідуальної відбиткової ложки, з одночасним об'ємним моделюванням вестибулярної поверхні. Розроблено алгоритм оцінювання якості та діагностики зношеності індивідуальних зубоясневих запобіжників у різні терміни їх клінічної експлуатації, а також обгрунтовано набільш ефективний спосіб знезаражування даних запобіжників з урахуванням видового складу та кількості мікроорганізмів.
Добавлено2008-08-15 05:42:47 Скачать «Розробка і клінічне обгрунтування з...»Подробнее

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Розробка і клінічне обгрунтування застосування індивідуальних зубоясневих запобіжників з матеріалу "Боксил-Екстра"

Заказать новый реферат на тему «Розробка і клінічне обгрунтування застосування індивідуальних зубоясневих запобіжників з матеріалу "Боксил-Екстра"»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2018 vbs.com.ua