От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по медицине

Название

Експериментальна та клінічна оцінка застосування дентальних імплантатів власної конструкції

Експериментальна та клінічна оцінка застосування дентальних імплантатів власної конструкції : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / М.М. Угрин; Львів. нац. мед. ун-т ім. Д.Галицького. — Л., 2007. — 20 с. — укp.
Описание         Розроблено, випробовано та клінічно застосовано внутрішньокістковий імплантат. Визначено властивості титану марки ВТ1-0, кобальто-хромового сплаву (КХС) з індій-паладієвим покриттям та КХС - металів, що застосовуються у стоматологічній практиці. Вивчено біосумісні та остеоінтеграційні властивості досліджених матеріалів в експерименті на культурі стромальних клітин кісткового мозку та за умов ендосального вживлення імітаторів імплантатів з цих матеріалів у нижню щелепу лабораторних тварин (кролів) з використанням макроскопічних, рентгенологічних і гістоморфологічних методів. На підставі результатів досліджень установлено, що найкращі властивості, необхідні для імплантаційного матеріалу, має титан. Досліджені зразки (пластини й ошурки титану марки ВТ1-0) у культурі клітин in vitro позитивно впливали на ріст і проліферацію стромальних кістковомозкових клітин, кумулюючи біля своєї поверхні густий культуральний моношар, що дозволило констатувати остеотропні властивості титану. У дослідах на кролях на підставі результатів ендосальної імплантації титанових штифтів підтверджено його остеотропні й остеоінтеграційні властивості з використанням даних макроскопічного, рентгенологічного та гістоморфологічного досліджень. У кінцевий термін досліджень (180-ту добу) констатовано повне відновлення кісткових структур імплантантного ложа. Одержані результати є обгрунтуванням для виготовлення імплантанту "У-Імпл" з титану марки ВТ1-0 з набором інструментів для його встановлення. Дані, одержані внаслідок вивчення процесів репараційного остеогенезу після вживлення імплантатів "У-Імпл" у гомілкову кістку собак в експерименті, підтвердили результати попередніх експерментальних досліджень. Завдяки вираженим біосумісним і остеоінтеграційним властивостям розвинутої поверхні констатовано виражену остеотропність поверхні імплантату, яка реалізується первинним утворенням відновлених остеогенних структур на поверхні імплантатів. Позитивні результати експериментальних досліджень імплантату "У-Імпл" підтверджені клінічними показниками. Проведено клінічно-рентгенологічне дослідження результатів ортопедичного лікування з використанням імплантатів системи "У-Імпл" 224-х пацієнтів віком від 18-ти до 75-ти років. Протягом періоду спостереження від одного до 8-ми років установлено показник виживання імплантатів - 96,83 %.
Добавлено2008-08-15 08:09:08 Скачать «Експериментальна та клінічна оцінка...»Подробнее

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Експериментальна та клінічна оцінка застосування дентальних імплантатів власної конструкції

Заказать новый реферат на тему «Експериментальна та клінічна оцінка застосування дентальних імплантатів власної конструкції»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2018 vbs.com.ua