От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по электронике и ЭВМ

Название

Дослідження і розробка системи цифрового неруйнівного відтворення інформації з раритетних носіїв

Дослідження і розробка системи цифрового неруйнівного відтворення інформації з раритетних носіїв : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / І.В. Косяк; Ін-т пробл. моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України. — К., 2006. — 20 с. — укp.
Описание         Розроблено систему цифрового неруйнівного відтворення звуку з воскових валиків Едісона. На базі аналізу сучасних способів і стану проблеми неруйнівного зчитування інформації з фоноциліндрів визначено важливість і доцільність розробки нового ефективного способу зчитування. Показано, що головна відмінність запропонованого способу від відомих полягає в забезпеченні неруйнівного та високоякісного відтворення звукової інформації навіть з ушкоджених воскових валиків за рахунок зменшення динамічного навантаження на інформаційну поверхню носія. Розроблено новий високочутливий звукознімач, побудований на базі інтерферометра Майкельсона, чим забезпечується висока точність вимірювання профілю інформаційної доріжки. Запропоновано ефективний спосіб обробки інтерференційних сигналів на підставі методу диференціальної синус-косинусної демодуляції, що забезпечує усунення амплітудних спотворень. Розроблено алгоритм цифрової обробки сигналу, що дозволяє вирішити проблему очищенння фонограм, враховуючи ступінь впливу окремих процедур відновлення та реконструкції сигналу.
Добавлено2008-10-26 18:55:48

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Дослідження і розробка системи цифрового неруйнівного відтворення інформації з раритетних носіїв

Заказать новый реферат на тему «Дослідження і розробка системи цифрового неруйнівного відтворення інформації з раритетних носіїв»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2019 vbs.com.ua