От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по электронике и ЭВМ

Название

Відоме і невідоме в історії інформаційних технологій

Відоме і невідоме в історії інформаційних технологій / Б. Малиновський // Вісник НАН України. — 2001. — N1 — укp.
Описание         Поняття «інформаційні технології» (ІТ) з'явилося зовсім недавно. Воно виникло у зв'язку з тим, що розробка, виробництво і застосування комп'ютерів, обладнання для інформаційних мереж, периферії і компонентів до них, а також програмного забезпечення перетворюються нині на найважливішу промислову галузь, яка за економічними показниками конкурує з такими галузями, як автомобіле- і авіабудівна, металургійна тощо. І як кожна галузь, вона потребує для свого розвитку ефективних технологій. Прабатьками ІТ були електронні обчислювальні машини, створені в середині ХХ століття. Вони, зі свого боку, спричинили появу «Computer Science»— науки про комп'ютери та «Informatique» — інформатики. Перше поняття виникло у США, друге — в Європі. Власне кажучи, вони позначали одне й те саме — велику галузь теоретичних і прикладних знань, пов'язаних з отриманням, зберіганням, обробкою, передачею і використанням інформації. Саме вони й стали базою для розвитку і становлення ІТ. Перші кроки на шляху до сучасних інформаційних технологій в Україні були зроблені у першій половині ХХ століття. На жаль, деякі з них до останнього часу залишалися «білими плямами» в історії науки. «Оживити» їх, відтворити невідомі або забуті події, пов'язані зі становленням цього «векторного» напряму науки і техніки, — важливе завдання сучасних науковців.
Добавлено2008-10-23 10:35:36

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Відоме і невідоме в історії інформаційних технологій

Заказать новый реферат на тему «Відоме і невідоме в історії інформаційних технологій»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2018 vbs.com.ua