От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по энергетике

Название

Динамічні впливи на електромережеві конструкції та їх урахування при проектуванні і експлуатації

Динамічні впливи на електромережеві конструкції та їх урахування при проектуванні і експлуатації : Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / С.В. Турбін; Донбас. держ. акад. буд-ва і архіт. — Макіївка, 2001. — 20 с. — укp.
Описание         Досліджено ступінь впливу кліматичних та аварійних навантажень на експлуатаційну надійність баштових споруд повітряних ліній електропередачі та вітроенергетичних установок з урахуванням їх конструктивних особливостей та умов роботи. Розроблено методику побудови тривимірних карт райнування території та графіків розподілу кліматичних навантажень за профілем траси повітряної лінії. На підставі проведених експериментальних і теоретичних досліджень напружено-деформованого стану конструкцій баштових опор електичних мереж обгрунтовано необхідність урахування динамічного характеру навантажень, пов'язаних із дією вітра й обривами проводів і тросів, під час проектування та експлуатації зазначених конструкцій. Запропоновано конструктивні пропозиції щодо підвищення експлуатаційної можливості електромережевих конструкцій, заснованих на принципах стабілізації та координації міцності, що дозволяє знизити динамічні імпульси на баштові опори електричних мереж.
Добавлено2008-10-16 14:24:52

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Динамічні впливи на електромережеві конструкції та їх урахування при проектуванні і експлуатації

Заказать новый реферат на тему «Динамічні впливи на електромережеві конструкції та їх урахування при проектуванні і експлуатації»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2019 vbs.com.ua