От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по медицине

Название

An appearance of nicotinic dependence among gymnasia pupil of youth (on an example of natural examinations)

An appearance of nicotinic dependence among gymnasia pupil of youth (on an example of natural examinations) [Электронный ресурс] / Dzeren Agata // Педагогіка, психологія та мед.-біол. пробл. фіз. виховання і спорту. — 2004. — N 5. — С. 120-124. — Библиогр.: 3 назв. — англ.
Описание         Проведено у 2002 - 2003 навчальному році дослідження молоді, яка залежить від нікотину (курців) гімназії № 6 Слупська із використанням одного з методів анкетування - діагностичної оцінки. В дослідженнях брали участь 94 учня, з них 44 юнака і 50 дівчат з ХІІІ класу. Результати досліджень підтвердили, що явище нікотинової залежності присутнє у середовищі шкільної молоді і однією з причин такої патології є бажання подобатися оточенню, рівність з однолітками, а також вплив реклами та негативний вплив оточення молодої особи. Наголошено на необхідності залучення школи, яка повинна співпрацювати з батьками і залучати інстанції, які займаються профілактикою і які будуть турбуватися про відповідний інтелектуальний, суспільний і емоційний розвиток учнів.
Добавлено2008-08-15 05:00:15 Скачать «An appearance of nicotinic dependen...»Подробнее

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «An appearance of nicotinic dependence among gymnasia pupil of youth (on an example of natural examinations)

Заказать новый реферат на тему «An appearance of nicotinic dependence among gymnasia pupil of youth (on an example of natural examinations)»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2019 vbs.com.ua