От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по медицине

Название

Тактика хірургічного лікування дітей з викривленням перегородки носа

Тактика хірургічного лікування дітей з викривленням перегородки носа : автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.19 / І.А. Косаківська; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2007. — 21 с. — укp.
Описание         Надано характеристику слухової функції в конвенціональному (0,125 - 8 кГц) та розширеному (9 - 16 кГц) діапазонах частот, а також мозкового кровотоку у каротидній і вертебрально-базилярній системах за даними реоенцефалографії у дітей з викривленням перегородки носа до та після операції. Установлено позитивний вплив оперативного втручання на перегородці носа на стан слухової функції та церебральної гемодинаміки. Визначено та науково обгрунтовано показання до септопластики в дітей залежно від місцевих і загальних проявів деформації перегородки носа. Як додаткові критерії під час визначення показань до септопластики у дітей запропоновано враховувати стан церебральної гемодинаміки та слухової функції у звичайному та розширеному діапазонах частот. Розроблено тканинозберігальний спосіб хірургічного лікування дітей з викривленням перегородки носа у кістковому відділі зі збереженням кісткової тканини у сагітальній площині без її мобілізації. Запропоновано нові способи лікування таких дітей шляхом відновлення її скелету в хрящевому та кістковому відділах зі збереженням "зони росту". Розроблено ефективні способи профілактики гематоми перегородки носа після септопластики в дітей. Удосконалено методику ведення післяопераційного періоду в дітей з викривленням перегородки носа. Доведено, що застосування тампонів з гідроксилірованої полівінілацетатної губки (Merocel та Entocel) у післяопераційний період має значні переваги у порівнянні з традиційним методом. Запропоновано пристрої для виготовлення хрящових пластинок і для розшифровки реоенцефалограм.
Добавлено2008-08-15 05:13:16 Скачать «Тактика хірургічного лікування діте...»Подробнее

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Тактика хірургічного лікування дітей з викривленням перегородки носа

Заказать новый реферат на тему «Тактика хірургічного лікування дітей з викривленням перегородки носа»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2018 vbs.com.ua