От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по медицине

Название

Тактика диференційованого лікування генералізованого катарального гінгівіту, що базується на ранній ідентифікації пародонтопатогенної мікрофлори

Тактика диференційованого лікування генералізованого катарального гінгівіту, що базується на ранній ідентифікації пародонтопатогенної мікрофлори : Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / Т.О. Пиндус; Івано-Франків. держ. мед. ун-т. — Івано-Франківськ, 2006. — 16 с. — укp.
Описание         Розроблено ефективні схеми комплексного лікування генералізованого катарального гінгівіту на базі ранньої ідентифікації мікробіоценозу ясеннної еконіші з урахуванням ролі стрептококів, стафілококів, грибів роду Candida та їх асоціацій у розвитку клінічних проявів дослідженої патології. Вперше встановлено, що збудниками запального процесу в яснах, що характеризується в'ялим перебігом, є стрептококова інфекція, активного хронічного катарального гінгівіту з частими загостреннями - стафілококова флора, вкрай несприятливих торпідних варіантів захворювання - асоціанти грибів роду Candida зі стафілококами та стрептококами. З'ясовано, що причиною активізації розвитку названих мікроорганізмів в ясенній тканині є відсутність або колонізаційна здатність облігатних мікроорганізмів (Str. viridans і лактобактерій). Вперше виявлено, що стан місцевого гуморального та клітинного імунітету визначається етіологічним фактором захворювання - найбільш виражена депресія SlgA і показників фагоцитарної активності, що формується під впливом асоціантів мікроорганізмів з грибами роду Candida, помірна - у разі участі стафілококів, низька - за стрептокової інфекції. Систематизовано результати клінічного, мікробіологічного й імунологічного дослідження дисбіотичних порушень у хворих на генералізований катаральний гінгівіт. На базі одержаних результатів розроблено принципи диференційованого комплексного лікування хворих з використанням новітніх етіотропних та імуномодулювальних препаратів. Доведено доцільність включення у схеми лікування генералізованого катарального гінгівіту за наявності в ясенній еконіші стрептококів антибактеріальних засобів - хлоргексидину біглюконату та препарату "Парагель". За змішаної стафілококової інфекції рекомендовано системну антибактеріальну терапію амоксиклавом, у разі наявності асоціантів грибів роду Candida зі стафілококами та стрептококами - використовувати амоксиклав у комбінації з "Метрагіл-Дента". Виявлено можливість усунення супресії місцевого імунітету імуномодулятором поліксидонієм. Показано, що реалізація розроблених схем етіотропної й імуномодулювальної терапії дозволяє досягти елімінації патогенних та умовно-патогенних збудників генералізованого катарального гінгівіту та безпосереднього видужання хворих після використання запропонованих терапевтичних заходів за клінічних умов. Обгрунтовано доцільність використання засобів корекції мікробіоценозу ясенної еконіші з пробіотичним механізмом дії в комплексній терапії хворих на генералізований катаральний гінгівіт.
Добавлено2008-09-09 11:36:45 Скачать «Тактика диференційованого лікування...»Подробнее

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Тактика диференційованого лікування генералізованого катарального гінгівіту, що базується на ранній ідентифікації пародонтопатогенної мікрофлори

Заказать новый реферат на тему «Тактика диференційованого лікування генералізованого катарального гінгівіту, що базується на ранній ідентифікації пародонтопатогенної мікрофлори»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2018 vbs.com.ua