От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по медицине

Название

Аліментарна реабілітація хворих, що перенесли інфаркт міокарда, в санаторно-курортних закладах

Аліментарна реабілітація хворих, що перенесли інфаркт міокарда, в санаторно-курортних закладах : Автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.02.01 / В.І. Пономаренко; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 1999. — 37 с. — укp.
Описание         Дисертація присвячена питанням обгрунтування гігієнічних вимог до санаторної аліментарної реабілітації хворих, що перенесли інфаркт міокарда. В роботі приведені нові науково обгрунтовані результати та здійснені нові розробки в області нутріціології при інфаркті міокарда, що базуються на функціонально-гомеостатичній концепції. Розглянуті методологічні передумови до регламентування харчування контрольного контингента, обгрунтовано рівні споживання енергії та нутрієнтів з адаптацією до їх значень діючого продуктового набору. Отримали розвиток вимоги до режиму дієтотерапії, структури раціонів, що консолідовано в універсальному орієнтовному семиденному меню. Приведена парадигма потенціювання медичної ефективності аліментарної програми за допомогою біологічно активних добавок.
Добавлено2008-10-30 19:16:34 Скачать «Аліментарна реабілітація хворих, що...»Подробнее

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Аліментарна реабілітація хворих, що перенесли інфаркт міокарда, в санаторно-курортних закладах

Заказать новый реферат на тему «Аліментарна реабілітація хворих, що перенесли інфаркт міокарда, в санаторно-курортних закладах»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2018 vbs.com.ua