От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по медицине

Название

Адаптивні можливості серцево-судинної системи дітей шкільного віку та шляхи їх оптимізації

Адаптивні можливості серцево-судинної системи дітей шкільного віку та шляхи їх оптимізації : Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / Н.В. Богдановська; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 20 с. — укp.
Описание         Одержано нові експериментальні дані щодо особливостей вікової динаміки адаптивних можливостей і функціонального стану серцево-судинної системи організму дітей, підлітків та юнаків. З'ясовано, що процес формування адаптивних можливостей апарату кровообігу в онтогенезі відбувається нерівномірно та характеризується періодами їх відносної стабілізації, інтенсивного розвитку та вираженого зниження. Виявлено, що періоди істотного погіршення компенсаторно-пристосувальних реакцій організму дітей шкільного віку суттєво залежать від їх статевої належності. Встановлено, що для хлопчиків і хлопців несприятливими періодами істотного погіршення адаптивних можливостей і функціонального стану серцево-судинної системи є вікові періоди від 9-ти до 10-ти і від 15-ти до 16-ти років, а у дівчаток і дівчат - від 8-ми до 9-ти, від 11-ти до 12-ти та від 15-ти до 16-ти років відповідно. Експериментально доведено можливість оптимізації компенсаторно-пристосувальних реакцій організму та функціонального стану школярів за допомогою оригінальної програми реабілітаційних заходів аеробної спрямованості.
Добавлено2008-10-30 19:13:58 Скачать «Адаптивні можливості серцево-судинн...»Подробнее

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Адаптивні можливості серцево-судинної системи дітей шкільного віку та шляхи їх оптимізації

Заказать новый реферат на тему «Адаптивні можливості серцево-судинної системи дітей шкільного віку та шляхи їх оптимізації»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2019 vbs.com.ua