От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Статьи и авторефераты диссертаций по физике и астрономии

Название

Аномальний тепловий потік та його геотермічна інтерпретація в центральній частині Українського щита

Аномальний тепловий потік та його геотермічна інтерпретація в центральній частині Українського щита : Автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.22 / І.В. Гордієнко; НАН України. Ін-т геофізики ім. С.І.Субботіна. — К., 1999. — 17 с. — укp.
Описание         Підведено підсумки багаторічної роботи у центральній частині Українського щита, де виконані детальні дослідження теплового потоку. Виявлено ланцюжок аномалій, який проінтерпретовано, побудовані приповерхнева (0-6 км) та глибини (0-90 км) моделі кори та верхніх шарів мантії. Ці моделі були порівняні із існуючими даними сейсмології, гравіметрії, магнітометрії, ізотопії гелію та новітніх і сучасних рухів поверхні Землі. На основі цих робіт було висловлено гіпотезу про ендогенний режим Кіровоградського блоку - початкову стадію тектоно-магматичного процесу. Для підтвердження гіпотези проведено порівняння потужності кори у Кіровоградській зоні активізації та у найближчому визнаному рифті - Дніпровсько-Донецькій западині.
Добавлено2008-10-22 10:02:45 Скачать «Аномальний тепловий потік та його г...»Подробнее

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Аномальний тепловий потік та його геотермічна інтерпретація в центральній частині Українського щита

Заказать новый реферат на тему «Аномальний тепловий потік та його геотермічна інтерпретація в центральній частині Українського щита»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2019 vbs.com.ua