От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по электронике и ЭВМ

Название

The Digitization of the Greek Culture and History Challenges the Library Community in Greece

The Digitization of the Greek Culture and History Challenges the Library Community in Greece = Цифрування культурної та iсторичної спадщини - завдання бiблiотечного товариства Грецiї / Theodora Stathoulia — (Библиотеки и информационные ресурсы в современном мире науки, культуры, образования и бизнеса: 11-я Междунар. конф. "Крым 2004": Тр. конф). — М., 2004. — 1 электрон. опт. диск (CD-ROM). — Бібліогр.: 7 назв. — англ.
Описание         У відповідь на звернення Секретаріату з питань формування інформаційного суспільства про "Документацію, розвиток та просування грецької культури", потенційні стипендіати, а саме установита організації, що підпорядковані Міністерству Культури, а також громадські установи, приватні некомерційні інститути було запрошено для надання пропозицій щодо подальших дій. Загальний бюджет, виділений з метою реалізації цих дій складає сорок мільйонів Євро. Доповідь розглядає деякі проекти, запропоновані в рамках цієї національної програми. Ці проектисприяють використанню та адаптації технологій, сфокусованих на політику цифрування та на стратегії, що створюють основу для здійснення цифрування. Якщо точніше, фінансувалися ті проекти, які відповідали таким тематичним рамкам: "Розвитокумов для створення національного архіву культурної спадщини", "Розвиток, відтворення та внесок грецької культури в інформаційному суспільстві" та "Економічне використання та захист прав інтелектуальної власності". У зверненні було зазначено що: "переваги буде надано проектам, що пов'язані з цифруванням та науковим електронним переводом фондів документів та архівів, що охоплюють важливі тематичнірозділи сучасної та народної культури, сучасної історії, а також питання діахронії у грецькій культурі". У зв'язку з цим зверненням відкриваються дуже важливі перспективи для країни та її культурної спадщини, що зберігається зокрема у електронному вигляд, у загальноєвропейському контексті.
Добавлено2008-10-07 23:30:22

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «The Digitization of the Greek Culture and History Challenges the Library Community in Greece

Заказать новый реферат на тему «The Digitization of the Greek Culture and History Challenges the Library Community in Greece»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2018 vbs.com.ua