От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по электронике и ЭВМ

Название

ScienceDirect: It's Extensive Content and Easy to Use Features & Functionalities

ScienceDirect: It's Extensive Content and Easy to Use Features & Functionalities = ScienceDirect: глибокий змiст, легкiсть у використаннi та функцiональнi можливостi [Электронный ресурс] / Wendy Gaurie — (Библиотеки и информационные ресурсы в современном мире науки, культуры, образования и бизнеса: 11-я Междунар. конф. "Крым 2004": Тр. конф). — М., 2004. — 1 электрон. опт. диск (CD-ROM). — англ.
Описание         "Ельзевір" є лідером серед світових мультимедійних видавництв, яке щорічно видає понад1800 наукових, технічних та медичних журналів, 65 онлайнових довідників та 200 електроннихкнижок. Окрім цього, "Ельзевір" постачає бази даних індексів (бібліографічні) та рефератів,включно з EMBASE, вона місить інформацію з біомедицини та фармакології. Більше чверті всіх повнотекстових наукових, технічних та медичних статей - які опрацьовановідомими редакторами, написано шанованими авторами та читають вчені всього світу - доступнілише в одному місці: на ScienceDirect вашого комп'ютера: www.sciencedirect.com. На ScienceDirectє можливість знайти більше 5,8 мільйонів статей з 23 галузей знання. Доступ до електронних публікацій здійснюється через глибокий архів, який починається з випуску 1 у томі 1. Для журналу"Ланцет" ця публікація датується 1823 роком. Новим для видавництва було введення онлайнових довідників та електронних книжок. Крім того, на ScienceDirect є 9 баз даних рефератів видавництва"Ельзевір" (Compendex, EMBASE і т. п.), та 5 баз даних третіх сторін, наприклад, Inspec. ScienceDirectпропонує інтуїтивний інтерфейс, і ви маєте можливість вільно переглядати журнали,повнотекстові статті, реферати, зміст та індекси. Пошук доступний до всіх випусків журналів, починаючи з 1823 року і до тепер. Також ви можете поглибити пошук, використовуючи результати пошуку, які ви вже отримали. Можна також зберегти видання, цитату чи пошукову інформацію. Посилання на статті можливо відправити колезі чи студенту та відслідковувати кількість цитувань статті чи реферату.
Добавлено2008-10-07 23:28:21

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «ScienceDirect: It's Extensive Content and Easy to Use Features & Functionalities

Заказать новый реферат на тему «ScienceDirect: It's Extensive Content and Easy to Use Features & Functionalities»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2019 vbs.com.ua