От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по электронике и ЭВМ

Название

Math-Net - an Approach for a Distributed Information System in Mathematics

Math-Net - an Approach for a Distributed Information System in Mathematics [Электронный ресурс] / J. Kallies, W. Sperber // Библиотеки и ассоциации в меняющемся мире: новые технологии и новые формы сотрудничества: 8-я Междунар. конф. "Крым 2001": Материалы конф. — М., 2001. — Т. 1 — С. 346-350. — англ.
Описание         Представлено огляд програми Math-Net Initiative, її цілей, закладених у її основу концепцій і принципів, а також перших кроків по реалізації мережі, що є спробою на міжнародному рівні створити і підтримувати глобальну електронну інформаційно-комунікаційну систему в галузі математики. Метою Math-Net є надання ефективного доступу до високоякісної математичної інформації безпосередньо її користувачам. Проект одержав підтримку як приватних осіб, так і математичних організацій і інститутів. Він реалізується під егідою Міжнародного математичного союзу (ММС). Представлено загальну інформацію про проект, докладно розглядається діяльність, що здійснюється у рамках проекту, і послуги, які реалізуються в Math-Net: Math-Net Page є централізованим порталом з доступом до базової інформації математичних відділень та інститутів; Служба Math-Net MPRESS надає доступ до препринтів математичної тематики, підготовлених математичними установами та організаціями; Служба PERSONA MATEMATICA Math-Net являє собою пошуковий покажчик інформації про математиків. Розподілена інформаційно-комунікаційна система базується на стандартах аналізу змісту документів і використовує для цього концепції метаданих, розроблені в рамках Дублінської ініціативи Dublin Core Metadata Initiative і, зокрема, RDF у якості технологічної і синтаксичної основи. Метамодеми настроєно під конкретні види математичних документів, наприклад, Math-Net Pages, препринти, професійні домашні сторінки.
Добавлено2008-10-07 23:23:44

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Math-Net - an Approach for a Distributed Information System in Mathematics

Заказать новый реферат на тему «Math-Net - an Approach for a Distributed Information System in Mathematics»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2019 vbs.com.ua