От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по электронике и ЭВМ

Название

Long-term Preservation of Electronic Publications An Updated Review

Long-term Preservation of Electronic Publications An Updated Review = Довгострокове забезпечення збереження електронних документів / B. Wegner // Библиотеки и ассоциации в меняющемся мире: новые технологии и новые формы сотрудничества: 9-я Междунар. конф. "Крым 2002": Материалы конф. — М., 2002. — Т. 1 — С. 211-214. — англ.
Описание         Після приблизно десятирічного існування електронних публікацій склалася ситуація, яка вимагає конкретні відповіді на питання про архівування величезної кількості матеріалів, представлених в електронній формі. У 2001 р. з'явилося декілька проектів, покликаних вирішити ці питання і представити моделі архівування електронного змісту документів. На відміну від друкованих, електронні документи вимагають серйозної попередньої обробки, починаючи від формату відображення і завершуючи забезпеченням сумісностіз існуючими Web-браузерами, не кажучи вже про те, якими браузери будуть через 10 і 20 років. Розроблено проект EMANI Electronic Mathematics Archives Network Initiative (Мережева ініціатива по створенню електронних математичних архівів з математики). Беручи до уваги той факт, що розподілена архітектура є найбільш придатною і дозволяє звести до мінімуму навантаження на кожного з партнерів по проекту, було вирішено створити відповідну мережу. Це дозволило відвести проект від початкового обмеженого вирішення і перетворити його в утворення більш універсального характеру. Ядром мережі буде створювана кооперативна система довідкових бібліотек і провайдерів змісту (видавців і редакторів). В ідеалі в кінцевому результаті ця система стане багатофункціональною, відповідатиме потребам математиків у доступі до публікацій у даній галузі. Доповідь являє собою доповнену і виправлену версію тексту виступу на конференції ЛІБКОМ 2001.На прикладі проекту EMANI продемонстровано багатоаспектність проблеми забезпечення довготривалого зберігання електронних документів і розвиток діяльності по реалізації вищеназваних проектів. Особливу увагу приділено ролі бібліотек.
Добавлено2008-10-07 23:22:44

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «Long-term Preservation of Electronic Publications An Updated Review

Заказать новый реферат на тему «Long-term Preservation of Electronic Publications An Updated Review»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2019 vbs.com.ua