От партнеров

Заказать работу

От партнёров


Счетчики
    Желаете получить информацию о том, где можно найти и СКАЧАТЬ не отходя от своего компьютера бесплатные журналы, обзоры, научные и аналитические статьи, статистические данные, книги, учебники, официальные документы государственных органов? Тогда воспользуйтесь нашим новым сервисом "Полезная ссылка"!

    Как это работает? Очень просто! Вы получаете полезную ссылку, нажав на которую, скачиваете документ с первоисточника в электронном виде.

Поиск рефератов на Linksdir.com.ua!
Раздел

Научные статьи и авторефераты диссертаций по электронике и ЭВМ

Название

KOMBIBKA: a Prototype of a Communicative Virtual Library?

KOMBIBKA: a Prototype of a Communicative Virtual Library? [Электронный ресурс] / M. Aho // Библиотеки и ассоциации в меняющемся мире: новые технологии и новые формы сотрудничества: 10-я юбил. междунар. конф. "Крым 2003": Тр. конф. — М.: ГПНТБ России, 2003. — Т. 1 — С. 311-313. — англ.
Описание         У світі є багато стародавніх документів, історичних архівів, книг та інших документів, що існують лише у паперових копіях. Переведення їх в електронну форму дозволить значно полегшити і зробити більш зручним доступ до цих документів. Це збільшить використання документальних матеріалів у всьому світі. Справа йде добре при роботі з чистими друкованими документами. А що робити, якщо документ погано зберігся або написаний від руки? Чи можна розробити нові способи пошуку матеріалів подібного типу? І чи буде така комунікація між рідкісними документами доповненням до міжособистісної комунікації між людьми в рамках однієї і тієї ж системи? КОМБІБКА створюється для того, щоб дослідники могли користуватися старими документами, спілкуватися один з одним і з файлами, робити помітки і записувати свої питання. У прототипі, який розглядається, зосереджено матеріали, створені різним способом і різними мовами. Ці документи об'єднує лише те, що вони були опубліковані в одному місці і в один і той же час: у Росії вXIX столітті. У Бібліотеці Гельсінкського Університету є спеціальні зібрання матеріалів з різних національних культур. Ці зібрання названі "Вірменіка", "Арабіка", "Кавказика", "Естоніка", "Грузика", "Юдаїка", "Леттоніка", "Литвоніка", "Персика" і "Туркика". Подібних матеріалів значно більше у фонді Російської національної бібліотеки.
Добавлено2008-10-07 23:20:57

Также Вы можете заказать реферат или курсовую работу на тему «KOMBIBKA: a Prototype of a Communicative Virtual Library?

Заказать новый реферат на тему «KOMBIBKA: a Prototype of a Communicative Virtual Library?»

Смотревшие данный материал также интересовались рефератами и курсовыми работами:

    © 2007-2019 vbs.com.ua